تولید نرم افزار سفارشی

تولید نرم افزار سفارشی

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین گسترش کسب و کارهای امروزی، نیاز بیشتری به نرم افزارهای کارا و با کیفیت احساس می شود. نرم افزارهایی که بتواندد تمام نیازهای ما را برآورده کنند. رسیدن به نرم افزارهایی با کیفیت که تمام نیازهای یک شرکت را رفع کند برخلاف ظاهر ساده ای که دارد، بسیار دشوار است.
تولید نرم افزارهای سفارشی را می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای آماده ی موجود در بازار دانست، این نرم افزارها همیشه نمی توانند تمامی نیازهای شما را برطرف کنند زیرا هر کسب و کار منحصر به فرد و اختصاصی می باشد بنابراین برای رفع تمامی نیازهای یک کسب و کار باید فکر دیگری کرد! طراحی نرم افزار اختصاصی بله درسته این همان فکری است که می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای شما باشد.
تولید نرم افزارهای سفارشی همچنین می تواند برای شما مزایای رقابتی قابل توجهی را ایجاد کند، طراحی نرم افزارهای اختصاصی در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است زیرا شرکت ها همیشه در تلاش هستند به بهترین شکل با مشتریان خود در ارتباط باشند و بتوانند نیازهای آنها را رفع کنند و روابط خود را با مشتریان حفظ کنند.
نرم افزار سفارشی نرم افزاری است که برای کاربران یا یک سازمان خاص بر حسب نیاز طراحی می شود و به دلیل اینکه برای یک سازمان یا شخص خاص ساخته شده است، ویژگی و امکانات آن دقیقا مطابق نیاز کاربر است. نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی، تولیدی و مالی، شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به نحوه‌ی عملکرد خود نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت
شرکت رایا سایت با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه ی طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی انواع نرم افزار های سفارشی و طراحی نرم افزار های اختصاصی، نرم افزار مورد نیاز مشتریان را با بالاترین کیفیت و کم ترین زمان ممکن و قیمتی مناسب طراحی و تولید کند. ما برای درک بهتر از پروژه و نیاز شما، از تیمی متشکل از مشاوران با تجربه استفاده می کنیم که می توانند با بررسی و تحلیل نیاز شما در بخش های فنی، عملیاتی و مالی شما را در انتخاب نرم افزارهای سفارشی کمک کنند. پس شما می توانید از ابتدای پروژه تا انتهای کار با خیالی آسوده از مشاوران رایا سایت کمک بگیرید و بدون نگرانی از نرم افزار خود استفاده کنید.

project 1698 تولید نرم افزار سفارشی

برخی از مزایای نرم افزار سفارشی بشرح زیر میباشد:

طراحی و پیاده سازی نرم افزار با توجه به نیاز مشتری جهت بهبود کسب و کار.
پیشی گرفتن بر سایر رقبا با توجه به کاهش هزینه های زمانی و اشتباه نیروی انسانی.
عدم صرف نظر کردن از برخی نیاز ها بدلیل نبود امکانات نرم افزاری.
کنترل بیشتر به روند کاری با وجود گزارشات متنوع .
امکان بهره برداری از ایده های جدید
پیاده سازی نرم افزار سفارشی با استفاده از پیشرفته ترین متدهای برنامه نویسی

فرایند و چرخه ی تولید نرم افزار سفارشی

تولید نرم افزارهای سفارشی شامل مراحل و بخش هایی است که برای تولید یک نرم افزار سفارشی بسیار نیاز است که این فرآیند به طور دقیق طی شود تا نتیجه ی دلخواه کسب شود. علاوه بر این مراحل تولید نرم افزارهای سفارشی تخصص و دانش خاص خود را می طلبد که همگام با پیشرفت تکنولوژی و کاملا به روز باشد. در ادامه به چرخه ی تولید نرم افزارهای سفارشی می پردازیم:

1-تحلیل نیاز مشتری
به طور قطع یکی از مراحل مهم و اصلی ترین مرحله برای سایت یک نرم افزار سفارشی تحلیل و بررسی نیاز مشتری و تحلیل نرم افزار است. با توجه به اینکه ممکن از مشتری از دیدکافی و تجربه ی کاملی از روند کار و همچنین درخواست خود نداشته باشد، در این مرحله با توجه به داده ها و درخواست مشتری، مشاوران فنی شرکت رایا سایت به تحلیل و تجزیه این داده ها می پردازند و خواسته های نرم افزار سفارشی را بررسی می کنند. نیازمندی ها، چالشها و محدودیت های این ایده مشخص می گردد.اگر ایده از نظر اجرایی هیچ مشکلی نداشت ،نیازهای برنامه نویسی آن پروژه مشخص می گردد و به صورت مکتوب به کارفرما ارائه می شود.
پس ما در این مرحله یک دید کامل تری از نرم افزار سفارشی به مشتری خواهیم داد تا در جریان کامل مسیر حرکتی این پروژه قرار گیرد.

2-طراحی نرم افزارسفارشی
پس از عبور از مرحله تحلیل و مشخص شدن مسیر انجام کار نوبت به طراحی نرم افزار سفارشی می رسد. شرکت رایا سایت در این مرحله بر اساس تجزیه و تحلیلی که در مرحله قبلی انجام داده است کار طراحی و تولید نرم افزار سفارشی را آغاز می کند. ما در این مرحله در تمامی بخش ها مستند سازی را انجام خواهیم داد که کمک بهتری در انجام فرایند طراحی نرم افزار سفارشی خواهد کرد.
این بخش هم خود شامل چندین مرحله می باشد که به صورت مختصر در زیر آورده ایم:
ساخت بانک های اطلاعاتی و ارتباطات بین آنها
طراحی فرم های نرم افزار بر اساس بانک اطلاعاتی موجود
طراحی اصلی فرم ها در برنامه و انجام تست بین فرم ها و کل نرم افزار سفارشی
انجام کدنویسی و ساختار اصلی برنامه و ایجاد ارتباط بین نرم افزار و بانک اطلاعاتی
تست برنامه و با داده های فرضی

3-پیاده سازی
پس از مرحله طراحی نرم افزار، نوبت به مرحله ی پیاده سازی می رسد که با توجه به نرم افزار سفارشی موجود و نیاز مشتری در فریم ورک آن پیاده سازی می شود. در انتهای این بخش شما را با تعدادی از بخش های پیاده سازی خود آشنا می کنیم.
پیاده سازی نرم افزار یکی از بخش های مهم است که به طور دقیق و با دقت بالا انجام می پذیرد. نگهداری و ارتقای نرم‌افزاری برای پوشش، مسائل پوشش داده‌نشده یا نیازمندی‌های تازه‌ای که ممکن است بوجود آیند مدت خیلی زیادی حتی بیشتر از زمان اولیه تولید نرم‌افزار زمان بگیرد. این مرحله ممکن است نیاز باشد تا کدهای برنامه‌نویسی تازه‌ای که در طراحی اصلی برنامه نیز دیده نشده اضافه شود تا مسائل و مشکلات دیده‌نشده حل شوند یا ممکن است کاربر درخواست عملیات اصلی دیگری کند و برنامه‌نویسی‌های تازه‌ای برای برآورده کردن نیازهای جدید انجام گیرد.

انواع مدل های پیاده سازی نرم افزار سفارشی

پیاده سازی محلی
این پیاده سازی مناسب برای برنامه های دسکتاپ است که فقط نرم افزار در یک سیستم استفاده می شودteadatabase 122498 115 تولید نرم افزار سفارشی
پیاده سازی شبکه
اگر نرم افزار سفارشی باید در فضای شبکه مورد استفاده قرار گیرد ما از این روش پیاده سازی استفاده می کنیم.
پیاده سازی اشتراکی آنلاین
اگر نیاز به ارتباط نرم افزار به صورت آنلاین با دیگر سامانه های انلاین باشد ما از این روش پیاده سازی استفاده می کنیم. این روش امکان دسترسی به نرم افزار سفارشی را در هر نقطه و هر زمانی را به شما می دهد.

4-تست نرم افزار
پس از مرحله پیاده سازی، یکی از مراحل و بخش های مهم نرم افزارهای سفارشی انجام تست است که بسیار مهم است و اهمیتی به مانند مراحل قبلی دارد.
در این مرحله آموزش نرم‌افزار و پشتیبانی خیلی مهم است و خیلی از تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها اهمیت آن را درک نمی‌کنند. مهم نیست که چقدر زمان و برنامه‌ریزی توسط تیم تولید و توسعه نرم‌افزار برای ایجاد نرم‌افزار مصرف کرده‌اند اگر در آخر کار کاربری در سازمان نباشد تا از نرم‌افزار استفاده کند.
در این مرحله با توجه به آموزش های داده شده به مشتری، با توجه به میزان دسترسی خود اقدام به وارد کردم اطلاعات واقعی و دقیق در نرم افزار سافرشی خود می کنند. تیم رایا سایت در هر مرحله از ورود داده ها، آنها را چک می کند و کارکرد و صحت عملکرد نرم افزار را بررسی می کند تا از کارکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود.
در این مرحله در صورت ایجاد مشکل در بخش هایی از نرم افزار گزارشی توسط کارفرما برای تیم فنی ارسال می شود و مشکلات پیش آمده در کمترین زمان برطرف و کار تست دوباره انجام می شود.

5-پشتیبانی نرم افزار
یکی از مراحل مهم که باعث دوام و ماندگاری یک نرم فزار می شود مرحله پشتیبانی ان است. بدون پشتیانی های لازم یک نرم افزار هرچقد دارای امکانات خوب و مفیدی هم که باشید در نهایت منجر به شکست می شود.
تیم پشتیبانی رایا سایت در تمامی این مراحل با شما خواهد بود و پس از اتمام پروژه هم در کنار شما خواهد ماند و همیشه برای رفع مشکلات شما و رفع ایرادات آماده کمک رسانی است. شما می توانید برای استفاده از تیم پشتیبانی از تمامی راه های ارتباطی استفاده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنید.
ارسال تیکت، چت انلاین، چت در پیام رسان ها و …

6- توسعه نرم افزار
پس از اینکه مراحل طراحی و تولید به پایان رسید و تست گیریو رفع باگ های احتمالی انجام شد نرم افزار آماده به کار است اما ممکن است در طول مسیر استفاده شما به نیاز های جدید برخورد کنید.
تمامی طراحی بخش های نرم افزارهای سفارشی این امکان را به شما می دهد که در زمان که نیاز داشتید به توسعه ی نرم افزار خود بپردازید.
رایا سایت ساختار نرم افزارهای سافرشی خود را به گونه ای طراحی می کند که شما در هر زمان می توانید نرم افزار خود ب روزرسانی کنید و نیاز به هزینه ی مجدد برای ساحت یک نرم افزار دیگر را نخواهید داشت.

 

مزایای نرم افزارهای سفارشی رایا سایت:
مطابقت کامل با خواسته ها و نیازهای مشتری
امکان تحت شبکه کردن برنامه و اتصال از طریق اینترنت
پشتیبانی رایگان نرم افزار working code 1098 19858 تولید نرم افزار سفارشی
قابلیت تغییر و افزودن امکانات جدید
مشاوره رایگان در طول ارائه طرح
امنيت مناسب و استفاده از قفل های سخت افزاری
تحت شبکه با امنیت و سرعت بالا
یک سال پشتیبانی رایگان
نصب و راه اندازی بر روی سیستم مشتریان
آموزش کامل نرم افزار سفارشی به صورت حضوری و مجازی