با فروشگاه اینترنتی فروش خود را درمقابل بحران کرونا ویروس حفظ کنید

با فروشگاه اینترنتی فروش خود را درمقابل بحران کرونا ویروس حفظ کنید

امروز می خواهیم در مورد موضوعی صحبت کنیم که متاسفانه توانسته است کل جامعه کشور را درگیر خود کند.این موضوع چیزی نیست جز ،کرونا ویروس آلودگی که اکثرا کم و بیش از این اتفاق با خبر هستند. این ویروس که باعث شده زندگی خیلی از افراد را مختل و آشفته کند .همین شرایط بد و نامساعد هم برای خیلی از مشاغل ازجمله مغازه داران ، فروشگاه ها ایجاد شده است و همچنین اوضاع بازار کسب وکار را بطور کل به کسادی و افت فروش رسانده است . اما هیچ مشکلی وجود ندارد که راه حلی نداشته باشد. برای هر موانعی مسلما راه کاری وجود دارد، خب ما میخواهیم شما را با فروشگاه ساز اینترنتی آشنا کنیم. 

 

اگر بخواهیم به طور کلی از مزایا و قابلیت های فروشگاه اینترنتی را بیان کنیم .این است که با طراحی دلخواه فروشگاه ساز ، میتوان به بهترین فروشگاه اینترنتی مورد علاقه خود دست یافت .فروشگاه ساز، این توانایی را دارد محصولاتی را در دنیای اینترنت به کسانی که در این حوزه فعالیت دارند معرفی کند.میتواند برای کاربران و مخاطبین خود به صورت غیر حضوری امکان خرید محصول را فراهم کند.

در فروشگاه اینترنتی کالاهای فیزیکی و حتی فایل های مجازی ، دانلودی هر نوع محصولی را میتوان به فروش گذاشت.این قابلیت را دارد که با خلاقیت فردی، محصولات خود را تبلیغ و باشرایط ویژه بفروش رساند.بسیاری از شرایط و ویژگی های فروشگاه اینترنتی بسیار شبیه فروشگاه واقعی میباشد.

عملکرد فروشگاه اینترنتی

فروش محصولات درمقابله با کرونا

اگر بخواهیم عملکرد فروشگاه اینترنتی را در این بحران فعلی مقایسه و قابلیت های موثر آن را بیان کنم. این است که فروشگاه های اینتزنتی در حال گسترش و جایگاه بالاتری نسبت به بازار سنتی پیدا کرده است. با این شتاب گسترده که این فروشگاه های اینترنتی دارند، امکان دارد حتی تا چند سال آینده به سطح فروش خوبی برسند.نسبت به مشاغل سنتی و بازاری و حتی مشاغل دوره گرد، که عملکرد ضعیفی دارند.

به خصوص با وجود این شرایط و پیشرفت بازار اینترنتی که درآمد چشمگیری در دهه اخیر پیدا کرده است . قطعا نیاز ضروری هر فردی است که  از یک فروشگاه اینترنتی مستقل برای کسب وکار خود بهره ببرند.  حتی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی مثل دی جی کالا که در حال حاضر فروش بالایی دارند ازکسب و کار فروشگاه اینترنتی است.

فزوشگاه

فروش محصولات درمقابله با کرونا

افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را دارند، می توانند فروشگاه دلخواه، با هزینه های مناسب سفارش خود را انجام دهند.به نسبت بازار سنتی که تبلیغات هنگفتی، را به واسطه ها می دهند و از روش قدیمی وقت گیر و بدون نتیجه به کار می برند.ممکن است به نتیجه دلخواه خود هم نرسند، اما فروشگاه ساز تمام این نگران ها را برطرف کرده است.

با فروشگاه اینترنتی در مدت چند روز میتوانید صاحب فروشگاه اینترنتی خود شوید،( فقط داشتن اینترنت و خرید محصول ) تصوراتی که  سالها ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده بود، ولی توانست امروزه آن را به واقعیت تبدیل کند .این نکته را هم باید مد نظر داشت ، که در مقایسه با بازارهای سنتی تفاوت بسیاری دارد.مثل در بازار معمولی سخت پیدا شدن مغازه و پرداختی نامناسب و نداشتن مشتری با وجود تنوع محصول بسیار ، اما فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی به اجاره کردن فروشگاه نیست

بلکه خیلی ساده ، با هزینه پائین میتوان آن را راه اندازی کرد. به طور چشمگیری محصولات خود را بفروش رساند حتی با تعداد پائین محصولات که اصلا در فروش آن تاثیری نخواهد داشت

فروشگاه

فروش محصولات درمقابله با کرونا

با فروشگاه اینترنتی،خیلی از کسادی ها و ناامید های بازار که درشرایط فعلی کرونا وجود دارد را برطرف می شود. تبدیل به فروش بیشتر و درآمد بهتر می شود که زمینه عالی برای بازاریان خسته شده از این وضعیت را دارد.ساخت صفحه محصولات ،اضافه کردن گزینه سبد خرید، تغییر ساختار آن و کلی کاربردهای دیگر را شامل می شود.میتوان تبلیغات بسیار گسترده‌ای در سطح اینترنت داشت به طوری که از شهری دیگر از شما خرید داشته باشند.

یکی از موارد مهمی که بسیار حائز اهمیت است، دیگر مانند بازار سنتی از تبادل وجه نقد خبری نیست.بلکه از حساب بانکی  استفاده می شود که این روش بسیار بزرگی در مقابله با این شرایط فعلی کرونا دارد.همان طور که میدانید در بازار سنتی وجه نقد یا پول یکی از عاملین آلودگی در این زمینه است. راهکار همین است که فرد بتواند در امن ترین محیط کاری ،از فروشگاه اینترنتی خود کسب درآمد کند.

فروش محصولات درمقابله با کرونا

دراین بخش میخواهیم از نارضایتی های بیشتر مغازه داران که در این شرایط از کسادی بازار گله مند هستند بپردازیم.همین افت بازار باعث شده است که کار و کاسبی خیلی از  کسبه ها دچار تداخل شود.از رکود بازار و افت فروش محصول، دیگر نتوانند محصولاتی را به فروش برسانند یا سفارش دهند.فروش بسیاری از مشاغل به شدت کاهش پیدا داده و دچار آشفتگی خرید و فروش بسیاری از بازاری ها شده است.

یکی از موارد مهمی که بیشتر تاثیر گذار و باعث رنجش فروشندگان شده است.که با توجه به نزدیک بودن شب های عید که باید در این روزهای پایانی سال فروش بسیار بالای داشته باشند.با کاهش فروش مواجه شدن که این فروشندگان از ماندن اجناس ، بدهی اجاره بها رنج میبرند.که حتی با پاس نشدن چک های تاریخ گذشته، این می تواند ضربه بدی به کسب و کار آنها وارد کند.علت کاهش فروش مغازه داران ترس مردم از خرید و سفارش ندادن اجناس این است. تصور دارند اگر وارد بازار شوند و بخواهند از فروشگاهی خرید کنند ممکن است سلامت آنها به خطر بیفتد.

فروشکاه

فروش محصولات درمقابله با کرونا

در واقع هیچ کدام از دو طرف چه بازاری و چه مردم مقصر نیستند.این کروناویروس است که جامعه امروزی ما را دچار اختلال کرده است، آلودگی که سلامت مردم را به خطر میندازد.یعنی در واقع بازار میتوانست حتی نسبت به سالهای گذشته امسال سالی پرفروش برای بازاریان باشد.اما متاسفانه این پیش بینی به واقعیت نرسید و دچار کاهش فروش محصولات بازاریان شد.ولی این نقطه پایان کسادی و شکست در کسب و کار در این شرایط نیست.

بازاری این فرصت را دارد که در این موقعیت برای خود فروشگاه اینترنتی راه اندازی کند و از روش سنتی قدیمی فاصله می گیرد.با استفاده از ابن روش نوین در کوتاهترین زمان ممکن، خیلی ساده و دقیق فروشگاه اینترنتی خود را پیاده سازی کند.این نیز به شدت سلامت خود را در این بحران فعلی به طور چشمیگیری حفظ خواهدکرد.فروشگاه ساز اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می کند، که با کمترین هزینه و بیشترین درآمد فروش محصولات خود صفحه فروشگاه خود را سفارش دهید.

در اینجا نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این که فروشگاه ساز ما بسیار یاری رسان و راهکاری فوق العاده برای خروج از بحران، سیستم فروشگاه ساز ما امکانات خیلی عالی مثل مارکت پلیس تخفیفات ویژه، بازاریابی سئو و بهبود تجربه کاربری کیف پول و غیره برای شما دوستداران فروشگاه ساز اینترنتی هستید.