طراحی سایت LMS

طراحی سایت LMS


سایت آموزش مجازی چیست ؟

سیستم مدیریت آموزش (Learning Management System) سامانه ای است که فعالیت آموزش گیرنده را بررسی میکند به علارت دیگر روند یادگیری را به طور خودکار مدیریت میکند.این سیستم فراگیران را قادر میسازد که به همکاری با فراگیران هم تراز خود بپردازند. ارتباط‌های همزمان، از طریق استفاده از ویدئو کنفرانس، کلاس‌ مجازی امکان‌پذیر می‌شود.

ویژگی های طراحی سایت آموزش مجازی :
  • طراحی سایت آموزشی بومی بر اساس ساختار آموزشی کشور
  • تکنولوژی تولید بومی با قابلیت ارتقا
  • هزینه قابل قبول میزبانی ،توسعه و نگهداری

طراحی سایت آموزشی و آموزش LMS

امروزه در بسیاری از نقاط دنیا آموزش در بخش های مختلف از مدارس تا دانشگاه ها و… تحت تاثیر آموزش آنلاین قرار گرفته است. طراحی یک سایت آموزشی در این زمینه می تواند کمک زیادی به گسترش علوم مختلف در جهان کند. امروزه با طراحی سایت آموزشی و امکان ایجاد آموزش به صورت LMS پیمودن مسافت ها برای یادگیری علوم منسوخ شده است. با طراحی یک سایت آموزشی حتی به صورت آنلاین می توان در انواع مختلف کنفرانس ها و همایش ها به صورت مجازی شرکت کرد و از مطالب علمی آنها بهره مند شد. از دیگر مزایای طراحی سایت آموزشی با هدف آموزش به صورت آنلاین امکان ایجاد ارتباط با اساتید مختلف در قسمتهای متفاوت جهان و بهره مندی از نظرات آنها در کلاس آموزشی می باشد.

گروه طراحی شرکت رایا سایت با بررسی دقیق سیستم های آموزشی LMS اقدام به طراحی انواع سایت های مجازی با امکانات مورد نیاز موسسات آموزشی و مدارس و .همچنین آموزشگاه ها را طراحی میکند و در اختیار مشتریان خود قرار میدهد

آخرین به روز رسانی 3 دقیقه پیش

1
logo-samandehi
بارگذاری...