طراحی سایت شرکتی با دروپال

طراحی سایت شرکتی با دروپال

1٬899٬000 تومان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ما نیاز داریم علاوه بر دنیای حقیقی در دنیای مجازی نیز فعالیت داشته باشیم سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.

هدف رایا سایت برای طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود

1٬899٬000 تومان
- +
  • Avaiability موجود
توصیف

7 +1 اقدام برای طراحی وب سایت دروپال موفق

با توجه به تجربه ما، رویکرد معمول برای مشتریانی که به توسعه وب سایت نیاز دارند، ارتباط با سازمان های متعدد با ایده های بیشتر یا مبهم است - درخواست اطلاعات و انتخاب بر اساس قیمت . این رویکرد به دو دلیل محکوم به شکست است:
• عدم تشخیص دقیق الزامات، شرکت ها به طور کلی بر روی حدس های خود تمرکز دارند.
• مشتری مواردی را که شرکت می تواند اضافه کند از دست می دهد مگر اینکه در کشف و برنامه ریزی برنامه ها دخیل باشد.
ما بر این باوریم که رویکرد انتخاب یک شرکت طراحی سایت زمانی بهتر است، که بر اساس نمونه کارها و زمان بندی انتخاب شود و آنها به منظور محدود کردن لیست ویژگیها با شما مشورت کنند- آنها می توانند به شما از طریق خدماتی که می خواهید به صورت ساختاری و عملی بسازید کمک کنند. به این ترتیب آنها درک درستی از نیازهای شما خواهند داشت و با این دانش تبدیل ایده ها به محصولی عالی آسان خواهد بود. با چندین سال تجربه و پروژه های موفق بسیاری که پشت سر گذاشتیم اکنون مطمئن هستیم که توسعه دهندگان Cheppers واقعا درک می کنند که چه چیزی فرایند توسعه وب را به موفقیت نزدیک می کند.

مراحل برنامه ریزی یک پروژه موفق

 

بودجه پروژه

قبل از شروع، شما باید تصمیم بگیرید که چه میزان بودجه ای را می خواهید برای وب سایت خود صرف کنید. سه نوع هزینه در برنامه کاری شما وجود دارد:
1. هزینه های تهیه و برنامه ریزی، از جمله هزینه های طراحی گرافیکی.
2. هزینه های توسعه
3. هزینه های پس از راه اندازی. میزبانی، نگهداری، پشتیبانی، توسعه ویژگی های جدید و تغییرات در عملکرد فعلی.
اگر در این زمینه تخصصی ندارید ، احتمالا دلیلی برای تفکیک بودجه بین این سه گزینه نمی بینید. آیتم 3 به هیچ وجه کم رنگ نیست، زیرا شما نمی دانید چه نوع ویژگی های جدیدی را بعد از راه اندازی نیاز دارید، پس بهتر است حداقل برآوردی برای آن داشته باشید. مشاوران، بودجه موجود شما را در نظر می گیرند و برنامه ریزی می کنند که چه چیزی می تواند توسط آن پوشش داده شود و چه چیزی باید در این مرحله به تأخیر افتد یا انجام نشود. علاوه بر این، آنها می توانند گزینه های احتمالی برای ویژگی های خاصی را ارائه دهند تا اطمینان حاصل شود کل پروژه متناسب با بودجه شما باشد.


برنامه ریزی

به سوالات زیر فکر کنید و پاسخ این موارد را بنویسید:
• هدف شما از طراحی وب سایت یا این خدمات چیست؟
• هدف مورد نظر خود را با چه وب سایت بدست می آورید؟
• مخاطبان هدف چه کسانی هستند؟
• پیام اصلی وب چیست؟
اگر در این مباحث اطلاعاتی ندارید، برای برنامه ریزی، با چالش بیشتری مواجه خواهید شد. نیازهای خود ، شناخت رقبا و آنچه شما را متفاوت و بهتر نشان می دهد را بررسی کنید.

عملکرد

اساس و ویژگی های مورد نیاز را دقیق بسنجید و برای آن برنامه ریزی کنید به عنوان مثال اگر در یک وب سایت گام به گام به مواردی مانند ثبت نام، خرید و پرداخت نیاز دارید، سعی کنید آنها را فراموش نکنید.


نقشه سایت

صفحات معمولی وب سایت خود را مشخص کنید. برای یک وب سایت صفحه اصلی، صفحات دسته بندی، صفحه محصول، صفحه جستجو، صفحات با محتوای استاتیک (برای معرفی شرکت، اطلاعات در مورد روند پرداخت، سیاست حفظ حریم خصوصی و غیره)، و همچنین صفحات برای پرداخت و فرآیند پرداخت نیاز است. هنگامی که شما تمام صفحات را دارید، ایجاد یک نقشه سایت برای سلسله مراتب نمایش صفحات آسان است. فراموش نکنید - وب سایت شما برای خودتان نیست، بلکه برای مشتریان شماست: آنها کاربر سایت خواهند بود، بنابراین ساختار باید به گونه ای منطقی باشد تا با درک آنها منطبق باشد - هدف اصلی این است که فرآیند انجام کار در وب سایت شما مشخص باشد. به یاد داشته باشید، یک مشاور خارجی می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 

طراحی مختصر

برای ایجاد یک طراحی وب سایت بسیار جذاب که با مفاهیم شما سازگار است، آگاهی طراحان از افکار و ایده های شما بسیار مهم است. این نکته زمانی است که شما باید تصمیم بگیرید آیا مایل به پاسخگویی به سوالات در وب سایت خود هستید و همچنین در تبلت و تلفن های همراه نیز کار می کند یا خیر. ما این را "خلاصه طراحی" می نامیم. این موضوع نیز مفید است که لیستی از برخی وب سایت های که واقعا دوست دارید تهیه کنید، حتی اگر امکان دارد دلیل دوست داشتن خود را نیز عنوان کنید. اطلاعات جمع آوری شده را می توانید به تنهایی یا با کمک یک مشاور به راحتی کنار هم قرار دهید. بدین وسیله کار طراح تسهیل می شود تا برآورد هزینه مناسبی برای شما فراهم کند. اگر برآورد، شانس شما را برای داشتن وب سایتی موفق از دست می دهد، هنوز هم می توانید با یک بودجه قابل قبول و با کاهش نیازهای عملکردی، کار را به جلو ببرید.

خطوط و قالب سایت

هنگامی که اطلاعات ذکر شده در موارد فوق را جمع آوری کرده اید، فرآیند ایجاد قاب های وب سایت می تواند در نهایت شروع شود. این بر اساس درخواستها و نیازهای شما ساخته شده است تا یک نمای کلی از وب سایت شما را نشان دهد. قالب حاوی هر عنصر صفحه بدون یک طراحی واقعی گرافیکی است - این به شما یک شکل کلی از طرح بندی صفحه و ساختار و نحوه نمایش آیتم ها و بلوک های مختلف را نمایش می دهد. تغییرات در این مرحله بسیار ساده تر از زمانی است که به طور کامل طراحی شده و توسعه یافته است، علاوه بر این، کمبود های عملکردی و برنامه ریزی نیز می تواند به راحتی د این مرحله کشف شود، به این ترتیب زمان و هزینه شما صرفه جویی می شو


مشخصات نهایی

هنگامی که طراحی چهارچوب به پایان رسید و پذیرفته شد، مرحله طراحی گرافیکی شروع می شود. این مرحله شامل تمام مشخصات نهایی، از جمله تمام جزئیات شناخته شده و کشف عملکرد و ساختار، و همچنین جزئیات طرح است. هنگامی که تمام این اطلاعات در دسترس است، توسعه دهندگان می توانند کار برآورد هزینه توسعه وب سایت را برای ارزیابی هزینه های دقیق برای شما فراهم کنند. لطفا توجه داشته باشید - بدون توجه به اینکه چگونه به آن نگاه می کنید، نکات 6 و 7 را می توان تنها توسط متخصصین انجام دهید، بنابراین شما باید آماده باشید که این مراحل را به آنها واگذار کنید.
+1 اگر بخواهید یک وبسایت موجود را تغییر دهید، چه می کنید؟

A. تغییر با دروپال
اگر وب سایت با دروپال ایجاد نشده باشد، استفاده مجدد از کدهای موجود مفید نیست. اگر نمی خواهید تغییرات بزرگی در وبسایت انجام دهید، و بسیاری از دیدگاه های ذکر شده در دسترس هستند - در نتیجه فرآیند برنامه ریزی آسانتر و سریعتر است. اگر میخواهید محتوا را انتقال دهید (مجبور نیستید مقالات و محصولات را به صورت دستی مجددا بارگذاری کنید)، یک برنامه انتقالی را اجرا کنید.
ب. اگر شما در حال حاضر یک سایت دروپال دارید
اگر وبسایت شما در دروپال ایجاد شده باشد و تمایل دارید آن را با ویژگیهای جدید گسترش دهید، اما اسناد موجود در ساختار فعلی وجود ندارد، پس نیاز است توسعه دهندگان در ابتدا بدانند دقیقا چه چیزی را تحت پوشش قرار می دهند. در مورد سیستم های پیچیده تر ممکن است این امر چند روز طول بکشد. برای نتیجه گیری، بررسی سایت ما به شکل یک گزارش است که شامل تمام مسائل و نگرانی های موجود در سیستم است. متاسفانه بسیاری از سایت ها و سیستم های ساخته شده ضعیف هستند و در آنها ماژول های غیر ضروری نصب شده و گاهی اوقات این کدها در همه جا مستند نشده است، بنابراین برای کشف دلیل و چگونگی انجام این کار توسط توسعه دهنده قبلی به زمان نیاز دارد. کار بر روی وب سایتی که بررسی مناسبی روی آن نشده است خطرناک است، علاوه بر این، 100٪ اطمینان از این کار امکان پذیر نیست. امیدوارم این مطالب به شما یک مرور مفید از کارهای پیش از توسعه سایت ارائه داده باشد. اگر احساس میکنید که ایده ی خوب دارید یا یک ایده که باید توسعه یابد، با ما در میان بگذارید!


شناسایی بازار و رقبای آنلاین شما
مدیریت آسان
طراحی پلان بازاریابی
طراحی و اجرای سایت توسط برنامه نویس حرفه ای دروپال
خدمات سئو
اتصال سایت به ابزارهای سئو جهت مانیتورینگ و سنجش بازخوردها
طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)
پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو
برگزاری جلسه زنده
جستجوی ای جکس
پذیرش نمایندگی
مدیریت مشتریان
چندزبانی پرتال
آموزش جهت مدیریت سایت
مشاوره رایگان
پشتیبانی همه روزه

ویژگی هاپنل-1پنل-2پنل-3پنل-4
طراحی قالب به صورت اختصاصی
پنل مدیریت آسان همراه با آموزش
اسلاید شو
فرم تماس با ما
گالری تصاویر
مدیریت اعضاء
خبرنامه
فرم ساز
سیستم ایمیل مارکتینگ

گفتگوی صوتی و تصویریVideo Conference

تنظیمات پایه سئو
اتصال به درگاه پرداخت آنلاین
سامانه امور مشتریان
امکان چند زبانی
پورتلت محصولات
اپلیکیشن اندروید
هاستینگ یکساله رایگان
هزینه 1,190,000 تومان 2,100,000 تومان 3,500,000 تومان 4,900,000 تومان
نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: طراحی سایت شرکتی با دروپال

برچسب‌های محصول
برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.
logo-samandehi
بارگذاری...