معرفی مشاغل تحت ویندوز

نرم افزار مشاغل تحت ویندوز

سیستم های نرم افزار های امروزی قدرتمند، جامع و سریع هستند و این چیزی ست که از سیستم مدرن می تواند انتظار داشت. اما وجود این توانمندی ها به همراه تنوع در ارائه محصولات موجب شده تا انتخاب نرم افزار متناسب با کسب و کار به شدت مشکل گردد. بهترین راه حل برای انتخاب یک نرم افزار خوب، تهیه یک لیست از تمام اقلامی که یک سیستم مدیریت را بهبود می بخشد می باشد. در تهیه این لیست می بایست نظرات مدیران، شرکا، واحدهای محتلف (همچون حسابداری) و اپراتورها لحاظ گردد.

سازگاری نرم افزار: هر چقدر که نرم افزار تعداد بیشتری از نیازهای شما پشتیبانی کند، سازگاری بیشتری با نیازهای شما خواهد داشت. بنابراین بهتر است قبل از افدام ، نیازهای خود را شناسایی و اولویت بندی کنید

انعطاف پذیری: در زمان سفارش توجه داشته باشید که نرم افزار مد نظرتان اینقدر انعطاف پذیری داشته باشد که قسمت های مختلف را بتوانید مطابق با سلیقه تنظیم نمایید. وجود ابزارهای انعطاف پذیری همچون گزارش سازها، فرم سازها، نامه سازها و طراحی مسیر گردش کار به شدت در نرم افزار گسترش یافته است.

سرعت نرم افزار: نرم افزاری مناسب است که زمان انجام کارها را به حداقل برساند. نرم‌افزاری که می‌خواهیم استفاده کنیم باید تحت وب سبک و سریع باشد تا نیاز به نصب نرم‌افزارهای جانبی نیز نداشته باشد و در حد امکان با جستجوگرهای مختلف سازگاری داشته باشد.

پشتیبانی از نرم افزار: از مهمترین فاکتورهای زمان سفارش نرم افزار، خدمات  آن محصول می باشد. توجه داشته باشید در قرارداد زمان سفارش حتما به بخش پشتیبانی از نرم توجه ویژه ای داشته باشید.

امنیت: یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های انتخاب یک نرم‌افزار خوب امنیت نرم‌افزار است. نرم‌افزاری را انتخاب کنید که دارای مجوزهای لازم در این زمینه باشد. با رؤیت مجوز معتبر، شما مطمئن خواهید شد که شرکتی متخصص رایا با استانداردهای روز جهانی نرم‌افزار مورد نظر را تست کرده 

کیفیت نرم افزار: یکی از مهم‌ترین پارامترهای که در زمان سفارش باید مد نظر قرار گیرد بحث کنترل کیفیت نرم افزار است. شرکت تولید کننده نرم افزار رایا  مجوزهای لازم را در این زمینه کسب نموده. در بحث کنترل کیفیت تمامی حالت های استاندارد عملکرد نرم افزار شرح داده شده است و خیال خریدار را از لحاظ بسیاری از مسائل فنی راحت می کند. 

1
logo-samandehi
بارگذاری...