طراحی سایت معرفی مشاغل اختصاصی

Responsive image

طراحی سايت بانک مشاغل داشته باشید اما نه به صورت سنتی

بانک مشاغل مرکزی است شامل معرفی هزاران فرصت شغلی برای کارجویان که می توانند با انواع موقعیت های شغلی متناسب با رشته دانشگاهی و مهارت های تحصیلی خود آشنا شوند. بانک های مشاغل سنتی معمولا مجلات قطوری بود که با فهرست بندی و دسته بندی توانسته بود تا حدودی این کار را برای علاقه مندان به کار انجام دهد. اما طراحی سايت بانک مشاغل کاملا متفاوت است. شما می توانید یک بانک کاملی از مشاغل مختلف در دسته بندی های گوناگون داشته باشید و کاربران بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند به سادگی و از طریق اینترنت به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.همچنین شما می توانید انواع مختلف آگهی های استخدامی، اطلاعات و دانش مورد نیاز مربوط به استخدام، نمونه سوالات استخدامی، رزومه نویسی، آموزش مصاحبه، تست های شخصیت شناسی و هر چیزی که می تواند در این حوزه به افراد جویای کار کمک کند را در وب سایت تان قرار دهید. برای ارائه کلیه این خدمات، کافی است یک وب سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب سایتی. شما باید یک وب سایت تخصصی بانک مشاغل داشته باشید.

از جمله موارد مهمی که وب سایت شما می تواند داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • طراحی سایت ظاهری زیبا و با کاربری آسان برای یافتن سریع اطلاعات در رابطه به موقعیت های شغلی مورد علاقه
 • امکان معرفی کامل وب سایت و انواع خدماتی که از طریق وب سایت تان ارائه می شود
 • امکان درج آگهی اسخدام در وب سایت
 • امکان عضو گیری و مدیرت اعضا در وب سایت و ارائه خبرنامه های بر اساس موقعیت های شغلی مورد علاقه به کاربران
 • امکان دریافت نظرات کاربران
 • امکان دسته بندی کلی استخدام ها شامل استخدام های سراسری، استخدام بانک، استخدام تهران، استخدام استان ها و…
 • امکان معرفی کامل انواع مشاغل شامل وظایف، مهارت ها، آینده شغلی، درآمد و حقوق و…
 • امکان دسته بندی موقعیت های شغلی بر اساس نوع آن‌ها شامل مشاغل مهندسی، خدماتی آموزشی، اداری مالی، پزشکی و سلامت، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، هنر و سینما و…
 • امکان جستجو در و ب سایت و در میان کلیه موقعیت های شغلی
 • امکان آموزش و ثبت رزومه در سیستم های خودکار و آماده
 • امکان پشتیبانی از کاربران
 • امکان پرسش و پاسخ میان کاربران

ملزومات فنی یک وب سایت بانک معرفی مشاغل

اما در کنار تمامی موارد اشاره شده، وب سایت شما برای موفقیت در فضای مجازی نیاز به رعایت دسته دیگری ملزومات در طراحی خود می باشد. مواردی که هر چند در ظاهر عمکرد ظاهری وب سایت تان تاثیر چندانی ندارند اما در عملکرد فنی و کیفی وب سایت تان نقشی مهم ایفا می کنند. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به سئو اشاره کرد. وب سایت شما هر چه قدر هم کامل تا وقتی که کاربر و بازدید کننده این داشته باشد هیچ گونه کارکردی ندارد. از جمله مهم ترین اقداماتی که می توان در جهت پر بازدید کردن وب سایت تان انجام داد، طراحی بهینه آن برای موتور های جستجویی نظیر گوگل است. با این کار هنگامی که کاربری به دنبال موقعیت های شغلی خود می گردد، وب سایت شما را در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبا مشاهده می کند. مورد مهم دیگر سرعت و در دسترس پذیری وب سایت شماست. وب سایت شما صرف نظر از تعداد بازدید کننده زیادی که دارد، باید همواره در دسترس باشد و کاربران متوجه هیچ گونه کندی و یا قطعی اتصالی نشوند. همچنین موارد دیگری نظیر امنیت و واکنش گرا بودن وب سایت نیز مورد نظر است. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و با تجربه در امر طراحی کمک بگیرید تا بتواند با اتکا به دانش تخصصی و تجربه خود، یک وب سایت اصولی و باکیفیت را برای شما طراحی نماید.برای طراحی سايت بانک مشاغل با کارشناسان رایا.

سفارش سایت معرفی مشاغل
1
logo-samandehi
بارگذاری...