بازاریابی اینترنتی

بازاریابی با رسانه های اجتماعی یک عنصر کلیدی برای موفقیت در بازاریابی است و بسیاری از بازاریابان با استفاده از این برنامه توانایی خود را در رشد اقتصادی درک می کنند. با این حال، برخی از این متخصصان مطمئن نیستند که تاکتیک های اعمال شده چه تاثیری دارد.

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تصور کنید کمتر از 6 ساعت در هفته را به منظور معرفی کسب و کار خود صرف کنید، مبادلات و فروش شما با همین کار و بدون هزینه افزایش می یابد. حدود 90 درصد از بازاریابان ادعا می کنند که رسانه های اجتماعی باعث می شود محصولات شرکت بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد و این تنها یکی از مزایای آن است. شبکه های اجتماعی در حال حاضر بخش قابل توجهی از هر استراتژی بازاریابی هستند و استفاده از رسانه های اجتماعی مزایای بسیار عالی دارند، و هر کسی که منابع مقرون به صرفه آن را اجرا نمی کند، یک فرصت ایده آل بازاریابی را از دست می دهد.

طبق گفته سنجش عملکرد رسانه اجتماعی، حدود 96 درصد از بازاریابان در حال حاضر در بازاریابی رسانه های اجتماعی مشارکت دارند، اما 85 درصد از شرکت کنندگان مطمئن نیستند که کدام ابزار موثرتر از دیگری است. ما در اینجا، با ارائه توضیحی کامل از مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی در سیستم فروش و بازاریابی، آشفتگی این موضوع را کاهش می دهیم.

مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی


 

افزایش شناخت در مورد برند

رسانه های اجتماعی یکی از روش های بازاریابی دیجیتالی موثر هستند که با استفاده از محتوا افزایش دید شما در کسب و کار را موجب می شوند. پیاده سازی یک سیاست در زمینه رسانه های اجتماعی به میزان قابل توجهی شناسایی نام تجاری شما را افزایش می دهد، زیرا شما با مخاطبان وسیعی ارتباط برقرار خواهید کرد.
برای شروع، پروفایل هایی در رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود ایجاد کرده و بدین وسیله با دیگران ارتباط برقرار کنید. کارکنان، شرکای تجاری و حامیان مالی خود را برای "پسندیدن" و " اشتراک گذاری" صفحه خود تشویق کنید. به سادگی با افزایش تعداد نفرات و مرتبط بودن محتوای شما آگاهی از برند افزایش می یابد و برند شما در میان دیگران مشهور می شود. هر پستی که به اشتراک گذاشته خواهد شد به یک شبکه جدید از افراد معرفی می شود که می تواند به مشتریان بالقوه منجر شود و هرچه افراد بیشتری در مورد کسب و کار شما بدانند، بهتر است.
بیش از 91٪ از بازاریابان با صرف تنها چند ساعت در هفته ادعا کردند که تلاش های بازاریابی اجتماعی آنها به میزان قابل توجهی نتیجه بخش بوده است. شکی نیست که به سادگی با داشتن یک صفحه در رسانه اجتماعی، نام تجاری شما به نفع شما خواهد بود و با استفاده منظم از آن می توانید مخاطبان وسیعی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید.افزایش ترافیک ورودی

بدون فعالیت بازاریابی در رسانه های اجتماعی، ترافیک ورودی شما به مشتریان معمول خود محدود می شود. افرادی که با نام تجاری شما آشنا هستند احتمالا کلمات کلیدی مشابه شما را جستجو می کنند. بدون استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی ، افزودن افرادی خارج از حلقه مشتریان وفادارتان بسیار دشوار است.
هر مورد از رسانه های اجتماعی که به سیاست بازاریابی خود اضافه می کنید، یک دروازه به وب سایت شما است، و هر قطعه ای از محتوایی که پست می کنید، یک فرصت دیگر برای به دست آوردن یک مشتری جدید است. رسانه های اجتماعی گذاری از افراد با زمینه ها و رفتارهای متفاوت است. با افراد مختلف نیازهای مختلف و روش های مختلفی از تفکر مورد نیاز است.
اتحاد میان محتوای سایت شما و سیستم عامل های دیگر این امکان را ایجاد می کند که افراد به طور مرتب به کسب و کار شما دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال، شاید مصرف کننده ای در آمار قدیمی تر با سایت شما آشنایی داشته اما حال این کلمه کلیدی را در فیس بوک جستجو کند، هر رسانه اجتماعی برنامه خاصی برای کلمات کلیدی خود دارد و جستجو برای محصولات در آنها کاملا متفاوت است. با بازاریابی در رسانه های اجتماعی شما می توانید کسب و کار خود را به طیف گسترده ای از مصرف کنندگان در سراسر جهان معرفی کنید.

بهبود رتبه بندی موتور جستجو

اگر چه ارسال محتوا در رسانه های اجتماعی ممکن است ترافیک سایت شما را افزایش دهد، اما به تلاش بیشتری نیاز دارد تا موفقیت های قابل توجهی از آن مشاهده شود. بهینه سازی موتور جستجو برای دستیابی به رتبه بندی بالاتر و کسب ترافیک بیشتر در وب سایت تجاری نکته قابل اهمیتی است. در حالی که رسانه های اجتماعی به طور مستقیم رتبه بندی موتور جستجو را افزایش نمی دهند، سنجش گران عملکرد رسانه های اجتماعی اظهار داشتند که بیش از 58٪ از بازاریابانی که یک سال یا بیشتر از رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند با بهبود رتبه بندی موتور جستجو مواجه شده اند. قرارگیری کلمات کلیدی شما در رتبه بالاتر، ترافیک سایت شما را متحول خواهد کرد و همچنان این نتایج مثبت برای کسب و کار شما ادامه خواهد داشت.
هر کس از گوگل برای پیدا کردن اطلاعات استفاده می کند، احتمالا به صفحه ای جز صفحه 1 حرکت نخواهد کرد زیرا پاسخ آنها معمولا در صفحه اول یافت می شود. اگر وب سایت تجاری شما در رتبه های بالایی از موتور جستجو قرار گیرد، شما احتمالا سیاست درستی برای بهینه سازی موتور جستجو خود اتخاذ کرده اید.
برای به دست آوردن بهترین شانس رتبه بندی از طریق رسانه های اجتماعی، سعی کنید محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که تمامی کلمات کلیدی مورد نظر شما را شامل شود. محتواهایی مانند وبلاگ ها، عکس های فتوشاپی، مطالعات موردی، اطلاعات تجاری و عکس های به کار گرفته ، می تواند پروفایل رسانه های اجتماعی شما را جذاب و قابل اعتماد کند. هنگامی که شما محتوایی با کیفیت ارسال می کنید، افراد مشغول در رسانه های اجتماعی که دوستان شما هستند محتوای شما را پسندیده و به اشتراک می گذارند. از همه مهمتر، فرصت های بیشتری نسبت به دیگر افراد در اختیار شماست تا در مورد کسب و کار خود بنویسید و لینک ها را به آنها بدهید تا لینک سایت شما را نیز به اشتراک گذارند- که به طور مستقیم به افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو کمک می کند.نرخ انتقال بالاتر

با افزایش دید، کسب و کار شما فرصت بیشتری برای تبدیل به شما می دهد. هر پست وبلاگ، تصویر، ویدیو یا نظر ممکن است بینندگان را به وب سایت شرکت شما هدایت کند و ترافیک را افزایش دهد. بازاریابی در رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا کسب و کار شما یک فاکتور انسانی را مانند یک حس مثبت نشان دهد. وقتی مارک ها با اشتراک گذاری مطالب، نظر دادن و ارسال وضعیت در رسانه های اجتماعی تعامل دارند، یک نام تجاری را شکل می دهد. مردم ترجیح می دهند کارهای تجاری خود را با افراد ، به جای شرکت ها، انجام دهند.
بیش از 51 درصد از بازاریابان ادعا می کنند که صرف وقت برای توسعه روابط با مصرف کنندگان نتایج مثبتی در فروش دارد. تصورات بهتری که برای یک بازدید کننده ایجاد می کنید، احتمال ذهنیت مثبت در مورد کسب و کارتان را بیشتر می کند، و مشتری هنگام نیاز به محصول یا خدمات نام برند شما را به خاطر می آورد.
مطالعات همچنین نشان می دهد که رسانه های اجتماعی نرخ هدایتی 100٪ نسبت به بازاریابی خارجی را دارند. هنگامی که یک نام تجاری آنلاین بر سر زبان ها می افتد، مصرف کنندگان که برندهای خود را دنبال می کنند، به نام تجاری شما اعتماد کرده و مبادلات خود را با شما شروع می کنند.
مردم از سیستم عامل های اجتماعی استفاده می کنند تا با دوستان، خانواده و جوامع خود در ارتباط باشند. از آنجا که مردم در حال صحبت کردن هستند، چرا نام تجاری شما در آن جای نگیرد؟ به احتمال زیاد، آنها هنگامی که محصولات یا خدمات شما را نیاز دارند، نام تجاری شما را به دوست خود معرفی می کنند، به طور کلی کسب و کار شما با اثبات های اجتماعی با کیفیت جلوه می دهد. طبق گزارش سنجش گران رسانه اجتماعی ، حدود 66 درصد از بازاریابان، با استفاده از سیستم عامل های اجتماعی حداقل 6 ساعت در هفته، از مزایای آن بهره برده اند. قرار دادن نام تجاری در محیطی که مردم آن را به اشتراک می گذارند، دوست دارند و درباره آن صحبت می کنند، تنها می توانند نرخ تبدیل را نسبت به ترافیک موجود بهبود بخشند.

 

 

 

رضایت بیشتر مشتریان

مبنای رسانه های اجتماعی بر اساس شبکه و ارتباطات است. ایجاد یک صدا برای شرکت شما از طریق این سیستم عامل ها به منظور انسجام شرکت شما مهم است. مشتریان هنگامی که نظرات خود را در صفحات شما ارسال می کنند، به جای یک پیام خودکار، پاسخ شخصی را دریافت خواهند کرد که این کار افزایش اعتماد را در پی خواهد داشت . توانایی در تایید هر نظر نشان می دهد که شما از نیازهای بازدید کنندگان خود اطلاع دارید و بهترین تجربه را ارائه می دهید.

تعامل با مشتری در رسانه های اجتماعی به شما این فرصت را می دهد تا صداقت خود را به مشتریان نشان دهید. زمانی که یک فرد سوال یا شکایتی دارد ، رسانه های اجتماعی به شما اجازه می دهند موضوع را با استفاده از گفتگوی فردی حل کنید. یک نام تجاری که با رضایت مشتری همراه است، زمان زیادی را برای نوشتن پیام های شخصی به منظور ایجاد دیدی مثبت صرف کرده است، حتی اگر این زمان به شکایت مشتری اختصاص یابد.

ارتقاء وفاداری نام تجاری

یکی از اهداف اصلی تمام کسب و کارها، ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار است. با توجه به این که رضایت مشتری و وفاداری برند به طور معمول با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند ، مهم است که به طور منظم با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنید و پیوند دوستی با آنها برقرار کنید. رسانه های اجتماعی فقط به معرفی محصولات برند شما و کمپین های تبلیغاتی محدود نیست، مشتریان این سیستم عامل ها را به عنوان یک کانال خدماتی می بینند و می توانند به طور مستقیم با تجارت شما ارتباط برقرار کنند. نسل های امروزی به عنوان مشتریان وفادار به برند ها شناخته شده اند. متولدین بین اوایل دهه 1980 و اوایل سال 2000 بزرگترین نسل در تاریخ ایالات متحده هستند و به زودی بازار را به طور کامل به خود اختصاص خواهند داد. مطالعات نشان می دهد که این مشتریان 62 درصد بیشتر از دیگران به نام های تجاری وفادار هستند که به طور مستقیم در رسانه های اجتماعی با آنها مشارکت دارند. از آنجا که اهالی تکنولوژی نیاز به ارتباط با مارک های خود دارند، می بایست بازاریابی رسانه های اجتماعی را پیگیری کنند تا توجه مشتریان را با نفوذ خود جلب کنند.رضایت بیشتر برند

رضایت مشتری و وفاداری به برند هر دو نقش خود را در ایجاد اعتماد به برند شما ایفا می کنند، اما این دو مستلزم ارتباطات است. هنگامی که مصرف کنندگان، شرکت شما را با پاسخ دادن به مشتریان و ارسال محتویات در رسانه های اجتماعی نمایش می دهند، باعث می شود شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. تعامل منظم با مشتریان نشان می دهد که کسب و کار شما مورد رضایت مشتری قرار گرفته است و برای پاسخ به هر سوالی که ممکن است داشته باشند در دسترس است. مشتریان راضی مشتاق هستند که محصول یا خدمات مورد توجه خود را انتشار دهند و معمولا این کار را به وسیله ی رسانه های اجتماعی جهت ابراز نظراتشان انجام می دهند. داشتن مشتریانی که کسب و کار شما را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند و بازدیدکنندگان جدیدی را معرفی می کنند، ارزش و اقتدار نام تجاری شما را نشان می دهد. هنگامی که چند مشتری از کالا یا خدمات شما راضی هستند و در مورد خرید از شما به طور مثبت صحبت می کنند، می توانید از تبلیغات آنها برای دیگران لذت ببرید.

 

 

 

مقرون به صرفه بودن

بازاریابی رسانه های اجتماعی احتمالا بخش مقرون به صرفه ای از یک استراتژی تبلیغاتی است. ثبت نام و ایجاد یک پروفایل تقریبا برای تمامی سیستم عامل های شبکه اجتماعی رایگان است و پرداختی شما برای هر تبلیغ در صورت تصمیم به سرمایه گذاری در آن ، در مقایسه با سایر تاکتیک های بازاریابی هزینه کمتری خواهد داشت. مزیت رقابتی چنین مزیتی است زیرا شما می توانید بازده بیشتری از سرمایه گذاری را مشاهده کنید و بودجه بیشتری را برای سایر هزینه های بازاریابی و کسب و کار خود حفظ کنید.
اگر تصمیم به استفاده از تبلیغات پرداخت شده در رسانه های اجتماعی دارید، همیشه از کمترین ها شروع کنید تا ببینید چه چیزی باید انتظار داشته باشید. اگر موفق بودید، استراتژی خود را بر اساس آن تنظیم کنید و سعی کنید بودجه خود را افزایش دهید. فقط با صرف مقدار کمی از وقت و پول شما می توانید نرخ های تبدیل خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و در نهایت به سرمایه ای که در ابتدا سرمایه گذاری می کنید برسید.

به دست آوردن بینش بازار

یکی از مزایای ارزشمند رسانه های اجتماعی، بینش بازاری است. برای دانستن افکار و نیازهای مصرف کنندگان خود چه راهی بهتر از صحبت مستقیم با آنهاست؟ با نظارت بر فعالیت های پروفایل خود، می توانید منافع مشتریان و نظرات آنها که نمی دانستید متوجه شوید. اگر کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی حضور نداشته باشد این افکار را نمی توانید بدست آورید.
استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار پژوهشی می تواند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد که به درک صنعت کمک می کند. پس از این پیروزی بزرگ، می توانید از ابزارهای اضافی برای تجزیه و تحلیل اطلاعات جمعیتی مصرف کنندگان خود استفاده کنید. یکی دیگر از جنبه های بصری بازاریابی رسانه های اجتماعی، توانایی تقسیم لیست های محتوا بر اساس موضوع است و مشخص می کند کدام نوع محتوا، بیشترین تاثیر را ایجاد می کند. این ابزار به شما توانایی اندازه گیری تبدیل بر اساس سیستم عامل های اجتماعی را می دهد تا ترکیب کاملی برای تولید درآمد پیدا کنید.رهبری فکر

ارسال مطالب خلاقانه و خوب در رسانه های اجتماعی توسط شما، راهی عالی برای تبدیل شدن به یک متخصص و رهبر در زمینه کاری شما است. یک روش خاص برای تبدیل شدن به یک رهبر فکری وجود ندارد - این کار نیاز به تلاش مستمر دارد که می تواند توسط ابزارهای آنلاین شبکه پشتیبانی شود. برای تبدیل خود به یک متخصص، مطمئنا می بایست از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی استفاده کنید و حضور خود را نشان دهید. با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، مطالبی را به اشتراک بگذارید و صلاحیت خود را ارتقا دهید. هنگامی که کمپین های رسانه های اجتماعی با سایر تلاش های بازاریابی هماهنگ می شوند، مهارت های شما برجسته تر خواهد شد و دوستانتان شما را بیشتر خواهند دید. با رسانه های اجتماعی قادر خواهید بود به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند که این ارتباط بسیار ارزشمند است و به شما اجازه می دهد که به یادداشتی ماندگار تبدیل شوید.

1
logo-samandehi
بارگذاری...