خدمات بهینه سازی سرعت صفحه

خدمات بهینه سازی سرعت صفحه ، بهینه سازی وب سایت وردپرس، مجنتو، دروپال شماست تا وب سایت شما اطلاعات خود را در اسرع وقت در اختیار ارائه دهنده میزبانی وب قرار دهد. ما در درجه اول با بهینه سازی سرعت صفحات سایت وردپرس، مجنتو،دروپال کار می کنیم،باخیالی راحت سایت خود را به ما بسپارید.

بهینه سازی سزعت صفحه

سرویس بهینه سازی سرعت صفحه


سرعت صفحه اغلب با "سرعت سایت" اشتباه گرفته می شود، ک در واقع سرعت صفحه نمایش یک نمونه از یک سایت است. سرعت صفحه می تواند به صورت "زمان بارگذاری صفحه" (مدت زمان لازم برای نمایش محتوای کامل یک صفحه خاص) یا "زمان رسیدن اولین بایت" (مدت زمان لازم برای مرورگر شما جهت دریافت اولین بایت از وب سرور) توصیف شود، ما از ابزارهای پیشرفته صنعتی استفاده می کنیم تا وب سایت شما را برای بارگیری سریع بهینه سازی کنیم و سپس آنها را آزمایش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این کار درست انجام شده است یا خیر.


چرا باید سایت خود را از لحاظ سرعت بهینه سازی کنید؟

بهینه سازی سرعت صفحه وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت قابل اهمیت است. صفحات با زمان بارگیری طولانی تر تمایل دارند که میزان بازده بالاتر و میانگین زمان متوسط پایین تر داشته باشند. سرعت وب سایت نیز به طور مستقیم در تبدیلات تاثیر می گذارد.
به زبان ساده، اگر سرعت سایت شرکت شما خیلی آهسته باشد، افراد برای ثبت نام یا خرید محصولات با مشاهده این کندی صفحه شما را ترک می کنند.


چگونه بهینه سازی سرعت صفحه در سیستم های مدیریت محتوا می تواند به مشتریان کمک کند؟

بسیاری از تمرین کنندگان بازاریابی دیجیتال بهینه سازی صفحه را به عنوان چیزی که برای بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می دهند در نظر می گیرند. گوگل اغلب سرعت صفحه را عامل رتبه بندی می داند. با این حال، آنها اغلب فراموش می کنند که تجربه کاربر باعث کسب درآمد تجاری می شود. فایل های پنهانی که به طور مناسب برای بارگذاری صفحات در موبایل و کامپیوتر بهینه شده اند، تعداد بازدیدکنندگان جدید سایت شما را افزایش می دهد. و این بازدید فرصت عالی برای تبدیل کاربران به خریداران ایجاد می کند.آنچه ما ارائه می دهیم:

با استفاده از سرویس بهینه سازی صفحات ما، زمان بارگذاری وب سایت خود را بهبود ببخشید. ما وب سایت شما را بهینه سازی می کنیم تا بتوانیم میزبانی شما را افزایش دهیم و برنامه نویسی خود را برای رسیدن به حداکثر عملکرد بررسی کنیم. حجم پایین فایل صفحه ، جستجوهای DNS و درخواست از سرور، موجب تحویل سریع محتوا به بازدید کننده می شود.

• بهینه سازی تصویر

• بهینه سازی CSS

• بهینه سازی جاوا اسکریپت

• تعریف HTML

• بررسی جزئیات اسکریپت های سفارشی و فایل های خود برای از بین بردن اختلافات

• ارائه مشاوره عملی CDN و پشتیبانی برای بهبود بیشتر

بهینه سازی تصاویر

ما مطمئن هستیم که تصاویر سایت شما به اندازه کافی بهینه شده اند، زیرا می توان حجم فایل را کاهش داد بدون اینکه کیفیت تصویر تحت تاثیر قرار گیرد.

بهینه سازی و تحویل CSS

ما به دستورالعمل های خود نگاه می کنیم تا بتوانیم با اطمینان زمان تحویل آنها را کاهش دهیم البته به صورتیکه تمام کارکردهای سایت به درستی انجام و حفظ شود.

کاهش منابع

کمینه سازی معمولا تم ها و پلاگین ها را خراب می کند. ما سیستم خود را تا حد امکان به گونه ای کاهش منابع می کنیم که آنچه شما از آن انتظار دارید برآورده شود


فعال سازی نرم افزارهای فشرده سازی

ما از فشرده سازی نصب شده در سرورهای شما استفاده می کنیم تا از حافظه پنهان و به حداکثر رساندن منابع موجود در وب سایت شما اطمینان حاصل کنیم.

1
logo-samandehi
بارگذاری...