طراحی سایت حرفه ای

4 scaled طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

در عصر حاضر صرف نظر از اندازه و نوع هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت با طراحی سایت حرفه ای یک عنصر ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. طراحی سایت حرفه ای به شما کمک می کند که حضور خود را از طریق اینترنت پررنگ تر نموده و مرزهای جغرافیایی را گسترش دهید. داشتن سایتی حرفه ای و اختصاصی خود به تنهایی می تواند برای دستیابی به استراتژی های بازاریابی مختلف به منظور کمک به افزایش کسب و کار شما کمک شایانی نماید. طراحی سایت حرفه ای که بتوانند ضریب نمایش و نفوذ شما را در موتورهای جستجو و جذب و نگه داشتن مخاطب را بالا ببرد اهمیت ویژه ای خواهد داشت. در فرصت پیش رو بحث طراحی سایت حرفه ای را مورد بررسی قرار می دهیم.

روز به روز بر تعداد کاربران دستگاه های هوشمند در سراسر جهان افزوده می شود. بر اساس آمار های ثبت شده 80% از افراد جامعه که دارای تلفن های همراه پیشرفته می باشند هر 15 ثانیه یک بار، برای مشاهده ی مطالب جدید تلفن همراه خود را چک می نمایند هم چنین 80% کاربران شبکه های اجتماعی پر طرفدار همانند توییتر ، فیسبوک و … دارای تلفن های هوشمند می باشند. علاوه بر این از آن جایی که طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، موتور های جستجو گر نیز ( به خصوص موتور جستجو گر گوگل ) واکنش گرا بودن وب سایت ها را به عنوان یکی از کاراکتر های مهم و موثر در رتبه بندی آن ها در نظر گرفته اند .این آمارها اهمیت انجام طراحی سایت به صورت ریسپانسیو را دو چندان می نمایند. از این رو انجام طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو به یکی از نیازهای تمامی کسب وکار ها تبدیل شده است. با انتخاب پروژه طراحی سایت ریسپانسیو و طراحی سایت حرفه ای به بهترین نتیجه در بازار رقابتی دست خواهید یافت چراکه طرحی سایت شما بر پایه تمامی اصول روز دنیای طراحی سایت و توسط بهترین تیم برنامه نویسی انجام خواهد شد.

در واقع منظور از طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی درحوزه طراحی سایت می باشد که به کمک آن وب سایت طراحی شده در دستگاه های هوشمند نظیر تبلت ها و تلفن های همراه پیشرفته، قابل مشاهده خواهد بود. در واقع با انجام طراحی سایت حرفه ای، وب سایت شما مطابق با رزولوشن صفحه نمایش دستگاه هوشمند کاربر به بهترین شکل ظاهر خواهد شد.

11 طراحی سایت حرفه ای

از مهمترین نتایج حاصله از طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار شما قرار گرفتن در رتبه های بالا نتایج جستجو می باشد، ضمن اینکه با توجه به طراحی منحصر به فرد و اصولی کاربری که وارد وب سایت می گردد ظرف 8 تا 10 ثانیه اول مجاب به ماندن و گشت و گذار در محتوای سایت شما خواهد شد. و با آنالیزهایی که توسط طراحی سایت حرفه ای بر روی رفتار بازدیدکنندگان سایت انجام می دهیم در نهایت کاربر را به صفحات فرود مورد نظر هدایت کرده و مجاب به خرید یا تماس جهت سفارش خدمات می کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید نتیجه طراحی سایت حرفه ای تضمین ورود قدرتمند شما در دنیای دیجیتال و بازاریابی اینترنتی و افزایش ترافیک و فروش از طریق اینترنت می باشد. تاثیری که طراحی سایت حرفه ای در برندینگ و ارتقاء برند شما در بازاریابی اینترنتی می گذارد غیر قابل انکار و غیر قابل چشم پوشی می باشد. بنابراین با نهایت دقت اقدام به انتخاب شرکت طراحی سایت برای توسعه کسب و کار خود نمایید و این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید که انتخاب طراحی سایت حرفه ای یک فرایند آزمون و خطا نیست و یک پروسه کاملا علمی و تخصصی می باشد. طراحی سایت حرفه ای نتیجه یک کار تیمی حرفه ای می باشد، طراحی سایت حرفه ای برای شما فقط یک سایت نمایشی ایجاد نمی کند بلکه با طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی بستری را در فضای آنلاین ایجاد می کنید که مستقیما در افزایش بازدید کننده هدفمند و فروش شما تاثیر خواهد داشت.

طراحی سایت حرفه ای با تشکیل تیم های تخصصی در بخش های مختلف طراحی وب سایت شامل واحد تحلیل و آنالیز سایت، واحد تخصصی گرافیک، واحد HTML و برنامه نویسی، واحد تست و تولید محتوا و در نهایت تیم پشتیبان صورت می گیرد. در واقع طراحی سایت حرفه ای فقط در قالب راه اندازی یک آدرس و ویترین اینترنتی نمی باشد و هدف اصلی ایجاد سایتی با رعایت تمامی استانداردها و تکنیک های روز جهت افزایش فروش شما از طریق اینترنت می باشد. برای این منظور بر خلاف بسیاری از شرکت های طراحی سایت که از قالب ها و سیستم‌های مدیریت محتواCMS های آماده استفاده می کنند، طراحان سایت حرفه ای مبنا را از ابتدا بر طراحی اختصاصی گذاشته و بدین منظور برای هر پروژه طراحی سایت تیم های حرفه ای و تخصصی از ابتدا تا انتهای پروژه مرحله به مرحله با مشتری پیش رفته تا در نهایت سایتی حرفه ای را ایجاد نمایند.

12 طراحی سایت حرفه ای
مراحل طراحی سایت حرفه ای

• آنالیز وب سایت

• آنالیز امکانات و بخش های مختلف

• آنالیز کلمات کلیدی

• تولید محتوا بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو

• طراحی گرافیک اختصاصی

• پیاده سازی سایت بصورت ریسپانسیو و واکنش گرا

• برنامه نویسی سایت بصورت کاملا اختصاصی

• تست های برنامه نویسی و امنیتی

• دسته بندی و ورود اطلاعات سایت

• آپلود و انجام تنظیمات معرفی سایت به موتورهای جستجو

• تعیین استراتژی تولید محتوا و بروز رسانی سایت

• آموزش کامل پنل مدیریت

• ارتباط با شبکه های اجتماعی

• بررسی مداوم سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس در یک دوره 4 ماهه

• پشتیبانی سایت

تمامی مراحل فوق حداقل خدماتی هستند که در طراحی سایت حرفه ای در راستای تحقق نیازهای مشتری از یک سایت حرفه ای انجام می گیرد تا به اهداف تعیین شده از طراحی وب دست یافت. راهکار های گوناگونی در راستای طراحی سایت در حوزه ی طراحی سایت حرفه ای موجود می باشد که به کمک آن ها و با رعایت تمامی اصول و استاندارد های موجود در طراحی سایت می توانید به بهترین نتیجه دست یافته و نرخ تعداد مشتریان خود را روز به روز افزایش دهید.